Najlepsze komputerowe programy finansowe i księgowe

Prowadzisz własną, niewielką działalność gospodarczą i nie chcesz zatrudniać księgowego, aby zajmował się sprawami związanymi z finansami twojej firmy? Przedstawiamy najlepsze i bardzo intuicyjne programy komputerowe, które pomogą ci w utrzymaniu porządku oraz ładu finansowego bez konieczności zatrudniania profesjonalnej osoby na to stanowisko.

#1 Super Księga Podatkowa

Program ten dedykowany jest przede wszystkim małym oraz średnim przedsiębiorstwom. Przy pomocy tej aplikacji bez jakichkolwiek problemów wyliczysz podatek VAT oraz dokładnie rozliczysz składki ZUSowskie.

#2 Lethand Mała Księgowość

Powinieneś wybrać ten program, jeśli twoja firma rozlicza się na podstawie książki przychodów oraz rozchodów. Niezwykle prosty i intuicyjny layout sprawia, że nawet osoba niedoświadczona jest w stanie wykonać wszystko prawidłowo.

#3 Księga Express STD

Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, sporządzanie PIT-ów, oraz prowadzenie Rejestru Sprzedaży i Zakupów z podatkiem VAT nigdy nie było tak proste! Wypróbuj i przekonaj się sam.

#4 VATowiec

Program do prowadzenia uproszczonej, jak i zaawansowanej rachunkowości, dlatego też idealnie nada się do małych, średnich, jak i większych przedsiębiorstw.

#5 Ala – księgowość uproszczona

Sympatycznie nazywający się program jest równie sympatyczny w obsłudze. Jak sama nazwa wskazuje aplikacja ta nadaje się do rozliczania i prowadzenia księgowości uproszczonej, dlatego każdy amator będzie w stanie sobie z nią bez problemów poradzić.

#6 Rewizor GT

Revizor GT dostosowany jest do wymogów Unii Europejskiej i przeznaczony jest do stosowania samodzielnego. Dzięki przejrzystemu układowi i szeregowi różnych, niezbędnych funkcji jesteś w stanie zadbać o najmniejsze szczegóły związane z finansami firmy.

#7 DuoKomp Księga Podatkowa

Kolejny program dedykowany osobom, które zajmują się prowadzeniem księgi przychodów oraz rozchodów. W szeregu funkcji odnaleźć można się niezwykle łatwo, a co za tym idzie obsługa aplikacji jest niezwykle sympatyczna.

Korzystacie z programów, które zostały wyżej wymienione? A może macie swoich innych faworytów, lub jednak wolicie zapłacić profesjonalnemu księgowemu aby zajął się finansami waszego przedsiębiorstwa?